התקשרו עכשיו 04-8622257 | 054-812-70-07

התקשרו עכשיו
04-8622257
054-8127007


לדף הבית

שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

חוות דעת מומחה בית המשפט

יש להתייחס בזהירות לחוות דעת של מומחה שממונה מטעם בית המשפט.חוות דעת מומחה בית המשפט

קורה לא אחת שמסקנותיו מבוססות על ממצאים שקבע בניגוד למסמכים, בניגוד לקביעת עובדות על ידי המומחה מטעם התובע וגם בניגוד לממצאים שקבע המומחה שמונה מטעמו של הנתבע, או אם ישנם כמה נתבעים. כלומר, ממצאיו של מומחה בית-המשפט עשויים לסתור את הממצאים שקבעו כל המומחים מטעמם של כל הנתבעים.

במצב כזה יש לבחון את המסמכים, הממצאים, ולחקור את המומחה על פשר קביעותיו.

קרא עוד...

"הכה את המומחה"

הכה את המומחהכשחייל או שוטר, שולח אל קצין התגמולים, תביעה, על מנת להיות מוכר כמי שנפגע בשרות, אם מדובר במחלת אפילפסיה, סוכרת סכיזופרניה, פגיעה בשמיעה או אורתופדית, קצין התגמולים, מפנה את התובע/ת אל רופא מומחה מטעמו, על מנת שיבדוק אותו ויערוך לו חוות דעת על סמך הידע של המומחה. קורה לרוב שהמומחה מטעם משרד הביטחון, מגיע למסקנה כי אין קשר ואין אפשרות להוכיח כי קצין התגמולים יכיר בנכות, מהסיבה שאין קשר בין תנאי השרות הקשים בהם שירת החייל, או החיילת, או אנשי השב"ס או השוטרים- לבין המחלה בה חלה התובע/ת.

קרא עוד...

חוות דעת עבור ועדת ערעורים מטעם הוועדה

מה תהייה עמדת הנכה-המערער כלפיה?

barrier-418450 1280הועדות לערעורים בבית משפט השלום שדנות בערעורים על החלטות של קצין התגמולים מורכבות משלושה חברים בועדה.

בראש הועדה שופט מכהן ושני אנשי ציבור שאחד מהם רופא.

קורה שהרופא בועדה הינו אדם ותיק בגימלאות, ולעיתים אין רופא בועדות.

על הועדה להתמודד עם מחקרים חדשים או מחקרים סותרים שמגישים המומחים מטעם קצין התגמולים, ומהצד השני המומחה מטעם המערער – תובע הנכות.

קרא עוד...

איך לפסול חוות דעת של מומחה / רופא קשר

מטעם קצין התגמולים ומשרד הביטחון?

blind-156095 640

כשקצין התגמולים דוחה תביעה, שמגיש מי שתובע את משרד הבטחון ומעונין להיות מוכר כנכה צה"ל, הרי שהוא מסתמך על רופא הקשר מטעם משרד הבטחון.

כאשר המומחה בודק את התובע שטוען לנכות שנגרמה לו בשל תנאי השרות בצבא, בעת ועקב השרות, הרי שהוא בודק את החייל או השוטר, מעיין במסמכים הרפואיים, ואם אין בהם אישור על תנאי שרות, הרי שלמרות הערימה הגדולה של המסמכים, הוא עשוי לומר שלא הוכחו תנאי שרות קשים, ולכן הוא – המומחה דוחה את הטענה – בדבר קשר של גרימה או החמרה בין תנאי השרות למחלה שטוען החייל או השוטר שנגרמה לו עקב תנאי השרות.

קרא עוד...

"מלכודת הדבש" של רופא מומחה מוסכם מטעם בית המשפט

war-469503 640

בועדת הערעורים שליד בית משפט השלום, שדנה בערעורים שמוגשים על ידי מי שתובעים את משרד הביטחון כדי להיות מוכרים כנכי צה"ל, קורה שהועדה פונה אל הצדדים, נציג קצין התגמולים שמיוצג על ידי הפרקליטות או עורך דין מטעמה, ואל עורך הדין שמייצג את הנכה.

יו"ר הועדה, שופט בית משפט השלום, פונה ומציע כי ימונה מומחה מטעם בית המשפט כדי לעיין במסמכים, חוות הדעת והטענות שמעלים החייל או השוטר שנפגע, ובתגובות ובתשובות של קצין התגמולים.

קרא עוד...

8/6/2021.   המשרד של עו"ד יואב צח וכס עבר ב 15/1/2021 מרחוב העצמאות 54 בחיפה אל שד' הפלי"ם 7, בניין הפניקס בחיפה, ליד קריית הממשלה. המשרד בקריית ביאליק, ברחוב רחל 4, איננו פועל. בברכה,   עו"ד יואב צח וכס

עו"ד יואב צח מסייע לחיילות וחיילים שקיבלו שיבוץ בצה"ל, שאיננו תואם את יכולותיהם והישגיהם. קורה שמשבצים "לא לפי צורכי הצבא", כאשר מי שלמד 5 יחידות מחשב בהצטיינות מוצבת כטבחית, כשאין לה רקע בנושא והיכולות שלה הרבה מעבר לתפקיד של טבחית. קורה גם שמציבים כתצפיתנית מי שאיננה מסוגלת לשבת שעות מול מסך, אבל למדה והוכשרה באימוני ספורט להיות מדריכתירונים. אני פונה למערכת הצבאית  על מנת שיבדקו מחדש לאור התעודות של החיילת או החייל, ומנסים יחדיו לגרום לשינוי השיבוץ הלא מותאם. עו"ד יואב צח וכס

הציבור מוזמן לקרוא את המאמרים החדשים שנוספו לאתר. 

 

 

28/10/15

באתר זה קיימים 123 מאמרים שכתב עו"ד יואב צח וכס.המאמרים  מתחומים שבהם עוסק עורך דין יואב צח וכס. מתחומים רבים של חיי היום יום.

ניתן להעזר בהם כבסיס לטענות משפטיות. המאמרים נכתבו על סמך ניסיון של עורך דין יואב צח וכס בבתי משפט, בהסתמכות על מאמרים וספרות משפטית ענפה, כשכל האמור במאמר על סמך ייצוג שייצג לקוחות. 

עו"ד יואב צח וכס 

 

 


 

12/08/2015

מפורטל נכי צה"ל- התגמולים שמשולמים לפי אחוזי הנכות, לנכי צה"ל.

______________________________________________________________________________

12/08/2015

ראיון עם עו"ד יואב צח - הטיפול שהעניק אגף השיקום לחייל צה"ל ששתי רגליו נקטעו

  _________________________________________________________________________________

20/7/2014

ראיון עם עו"ד יואב צח - על גישור משפחתי


 

10/7/2014

ראיון רדיו עם עו"ד יואב צח - על העלמות של 14,000,000 ₪ ששייכים למשוחררי צהל בהתאם לחוק הפיקדון של חיילים משוחררים


 

 

 

20/02/14

נכה תובע את חברת החשמל - כתבה בוואלה


 

 27/01/09

עו"ד יואב צח וכס בבג"צ: "מישהו היה צריך למות כדי שמשהו יזוז"


שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

עורך דין ירושות | עורך דין עיזבון
קרית ביאליק: רחל 4, טל’ 04-8721480 | חיפה: העצמאות 54, טל’ 04-8622257 | פקס: 04-8622292
נייד יואב: 054-8127007 | מייל: joabzach@gmail.com

 

האמור באתר אינו מהווה יעוץ משפטי או תחליף ליעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין.

יואב צח וכס - עורך דין, נוטריון ומגשרC כל הזכויות שמורות

בניה - שמרת מחשבים - בנייה ניהול ותחזוקת אתרים