התקשרו עכשיו 04-8622257 | 054-812-70-07

התקשרו עכשיו
04-8622257
054-8127007


לדף הבית

שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

קניית דירה לבן ולא לספקולציה

קנית דירה לבן ולא לספקולציהפנו אלי הורים מוטרדים ושאלו: כיצד נוכל לקנות לבן שלנו דירה, אבל באופן שלא ימכור אותה וירצה להשקיע באיזה סטארטאפ, או מכירה ונסיעה מסביב לעולם לטרקים ולכל מיני רעיונות של צעיר בעל רצון לכבוש את העולם?

אמרתי שניתן לקנות דירה, שתישאר דירה כל הזמן אבל אם ירצה הבן לממשה ולמכור אותה הרי שהכסף ישוב לכיסם של ההורים המודאגים.

השיחה התנהלה עם זוג הורים שהגיעו לשלוה ולנחלה, ילדיהם האחרים הקימו משפחות והנה הגיע הצעיר לפרקו והם רצו להיות משוכנעים שדאגו לו לדיור, כי חסכו מספיק לעצמם וגם עבור ילדיהם.

הבעיה שהטרידה אותם היתה חוסר השקט של הבן החביב, והרצון שלו לטייל או לגדול בגדול.

קרא עוד...

צרות מאי רישום זכויות בדירה בטאבו

 צרות מאי רישום זכויות בדירה בטאבועל החשיבות הרבה שיש לרישום זכויות בדירה בטאבו, ניתן להבין מהמשפט הבא, בו ייצגתי את בעלי הדירה.

יום אחד מגיעים למשרדי, אנשים נרעשים ונסערים. הגיע אליהם מכתב בו הודיעו להם שמאחר שאינם הבעלים של הדירה שהם משכירים, לא רק שהם נדרשים למסור את הדירה ששייכת להם, אלא שבנוסף לכך הם נדרשים למסור שכר דירה שקיבלו משך עשרות שנים, מהשכרת הדירה שירשו מאימם.

האנשים אמרו לי: "אמא שלנו רכשה דירה בקרית מוצקין. את הדירה רכשה עם בן זוגה בכסף מלא, לפני כ-35 שנים והנה דורשים מאיתנו את הדירה ואת דמי השכירות שנגבו".

קרא עוד...

"סילקנו לפני כמה שנים את המשכנתא - למה היא עוד רשומה בטאבו?"

FotorCreated

קורה במקרים רבים שאנשים מגיעים אלי לעריכת הסכם מכר דירה, שאני מקבל מהמוכרים מסמכים וביניהם אישור מהבנק שהם שילמו את כל הכספים והריביות שקיבלו כהלוואה מהבנק לרכישת הדירה שהם מוכרים.

ברור שאני רוכש נסח עדכני ממשרד רישום המקרקעין, ולהפתעתם הם מגלים שהמשכנתא עדיין רשומה בטאבו, ככזו שלא סולקה, כלומר, שהכסף על פי הרישומים לא שולם במלואו.

"לא יכול להיות, יש טעות, כי הבנק שלח לנו מכתב שסילקנו את כל ההלוואה, ואיננו חייבים כלום!"

קרא עוד...

רכישת דירה כשהמתווך עומד בתווך

home-671148 640בעיסקאות רכישת דירה, הקונה מעוניין להגיע לסיכום מהיר וטוב עם המוכר. החשש אצל הקונה הוא, שאם לא יסכם על המחיר ועל רכישת הדירה, עלול קונה אחר להיות ערני יותר, זריז יותר ולחתום על הסכם רכישת הדירה, לפני שהקונה עושה זאת.

במקרים רבים, פונה הקונה לסיוע של מתווך שימצא לו את דירת החלומות, והמתווך, שמוצא דירה מתאימה, מאיץ בקונה שיחתום על ההסכם וכך יוכל הקונה להשיג את השלוה והנחלה בדירה, ואילו המתווך שיגרום לעיסקת מכר הדירה, יגיע לשלוה ולנחלה בסיום העיסקה מבחינתו בכך שהקונה ירכוש את הדירה מהמוכר, והינה דמי התיווך יגיעו אל כיסו במלוא הכבוד.

קרא עוד...

מס רכישה על דירה נוספת

row-houses-196105 640האם תמיד הקביעה מהי "דירה נוספת" נקבע על פי נסח המקרקעין?

"אינני יודע מה לעשות!" אמר לי הלקוח כשהגיע אלי למשרד. "יש לי הזדמנות נהדרת לקנות דירה, ההורים שלי עוזרים לי אחרי הגירושין, ואני יכול לקבל מהם סיוע כספי לרכישת דירה. הבעיה שאת הגירושין עשינו בבית המשפט ביחידת הסיוע ללא עורכי דין. ההסכם התייחס לכל השאלות והבעיות במחלוקת, ופתרנו אותן בעזרת הצוות שסייע לנו".

שאלתי: "מה הבעיה אם כך?"

קרא עוד...

8/6/2021.   המשרד של עו"ד יואב צח וכס עבר ב 15/1/2021 מרחוב העצמאות 54 בחיפה אל שד' הפלי"ם 7, בניין הפניקס בחיפה, ליד קריית הממשלה. המשרד בקריית ביאליק, ברחוב רחל 4, איננו פועל. בברכה,   עו"ד יואב צח וכס

עו"ד יואב צח מסייע לחיילות וחיילים שקיבלו שיבוץ בצה"ל, שאיננו תואם את יכולותיהם והישגיהם. קורה שמשבצים "לא לפי צורכי הצבא", כאשר מי שלמד 5 יחידות מחשב בהצטיינות מוצבת כטבחית, כשאין לה רקע בנושא והיכולות שלה הרבה מעבר לתפקיד של טבחית. קורה גם שמציבים כתצפיתנית מי שאיננה מסוגלת לשבת שעות מול מסך, אבל למדה והוכשרה באימוני ספורט להיות מדריכתירונים. אני פונה למערכת הצבאית  על מנת שיבדקו מחדש לאור התעודות של החיילת או החייל, ומנסים יחדיו לגרום לשינוי השיבוץ הלא מותאם. עו"ד יואב צח וכס

הציבור מוזמן לקרוא את המאמרים החדשים שנוספו לאתר. 

 

 

28/10/15

באתר זה קיימים 123 מאמרים שכתב עו"ד יואב צח וכס.המאמרים  מתחומים שבהם עוסק עורך דין יואב צח וכס. מתחומים רבים של חיי היום יום.

ניתן להעזר בהם כבסיס לטענות משפטיות. המאמרים נכתבו על סמך ניסיון של עורך דין יואב צח וכס בבתי משפט, בהסתמכות על מאמרים וספרות משפטית ענפה, כשכל האמור במאמר על סמך ייצוג שייצג לקוחות. 

עו"ד יואב צח וכס 

 

 


 

12/08/2015

מפורטל נכי צה"ל- התגמולים שמשולמים לפי אחוזי הנכות, לנכי צה"ל.

______________________________________________________________________________

12/08/2015

ראיון עם עו"ד יואב צח - הטיפול שהעניק אגף השיקום לחייל צה"ל ששתי רגליו נקטעו

  _________________________________________________________________________________

20/7/2014

ראיון עם עו"ד יואב צח - על גישור משפחתי


 

10/7/2014

ראיון רדיו עם עו"ד יואב צח - על העלמות של 14,000,000 ₪ ששייכים למשוחררי צהל בהתאם לחוק הפיקדון של חיילים משוחררים


 

 

 

20/02/14

נכה תובע את חברת החשמל - כתבה בוואלה


 

 27/01/09

עו"ד יואב צח וכס בבג"צ: "מישהו היה צריך למות כדי שמשהו יזוז"


שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

עורך דין ירושות | עורך דין עיזבון
קרית ביאליק: רחל 4, טל’ 04-8721480 | חיפה: העצמאות 54, טל’ 04-8622257 | פקס: 04-8622292
נייד יואב: 054-8127007 | מייל: joabzach@gmail.com

 

האמור באתר אינו מהווה יעוץ משפטי או תחליף ליעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין.

יואב צח וכס - עורך דין, נוטריון ומגשרC כל הזכויות שמורות

בניה - שמרת מחשבים - בנייה ניהול ותחזוקת אתרים