התקשרו עכשיו 04-8622257 | 054-812-70-07

התקשרו עכשיו
04-8622257
054-8127007


לדף הבית

שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

ייצוג נכי צה"ל

נכי צה"ל - טיפול משפטי מקיף

עורך דין נכי צה"ל

עורך הדין יואב צח וכס עוסק בתחום ייצוג נכי צה"ל ומשפחות שכולות מאז שנת 1977.

עוה"ד צח וכס טיפל במשך השנים באלפי נכי ונכות צה"ל: חיילים וחיילות שנגרמה להם נכות עקב השירות ובעת השירות. גם מי ששרתו בשרות קבע ובשרות מילואים, ונפגעו, טופלו על ידו.

בסיועו של עו"ד יואב צח וכס, הוכרה לנפגעים נכות מהשרות בצה"ל, וכך זכו להיחשב כנכי צה"ל, ולקבל את מלוא הזכויות שחוק הנכים, מקנה לנכי צהל, והן בהתאם לתקנות שבחוק, וההנחיות במשרד הביטחון

יודגש כי עו"ד צח-וכס מייצג ומטפל גם שוטרים מכל הדרגות וכל רמות השרות במשטרה, שכן גם על פגיעות של שוטרים חל חוק הנכים. עו"ד צח כס ייצג שוטרים רבים אשר נפגעו במהלך השרות במשטרה. כך הוכרו השוטרים והשוטרות כנכי צה"ל ונכות צה"ל.

יש לדעת כי גם עובדי שרות בתי הסוהר, ששרתו הן בסיור, הן בחקירות, והן כמי שלחמו בפשע, מיוצגים על ידי עו"ד צח-וכס. סוהרים, ששרתו בשרות בתי הסוהר, מוכרים כנכי צה"ל, אם מוכיחים ששירותם בשרות בתי הסוהר, היה בעת ועקב השרות, ושכל הנכויות והפגיעות הבריאותיות שלהם, אירעו בעת ועקב השרות בשרות בתי הסוהר, הרי שהחוק שחל לגביהם, הוא חוק הנכים, שחל על נכי צה"ל.

כמו כן ייצג אנשים במערכת הביטחון בתפקידים מיוחדים, ובלתי ידועים שהשתיקה יפה להם. אך היותם נכי צהל, ונכות צהל, זו עובדה קיימת.

עו"ד יואב צח  וכס טיפל בנכויות מתחומים שונים ומגוונים:

בתחום סוכרת: הן נכות סוכרת מסוג 1, והן נכות סוכרת מסוג 2. מחלות הסוכרת שפורצות בגוף החייל, השוטר או הסוהר, הוכחו במקרים רבים ביותר ככאלה שנגרמו בשרות ואלה שחלו בהן הוכרו כנכי צה"ל וכנכות צה"ל.

כמו כן מקרים רבים של פרוץ מחלת אפילפסיה, עת הוכיח קשר בין שרותם של החייל והחיילת, שוטרות ושוטרים, לתנאי שירות קשים, וחוסר שינה, שגרמו למחלת האפילפסיה. עוד טיפל עו"ד צח-וכס במקרים של פגיעה פיסית קשה בראשו של התובע, באופן שיצר בו פגיעה קשה של מחלת האפילפסיה.

נכויות אורתופדיות כגון- פגיעות בגב בעמוד השדרה התחתון, המותני, מרכז עמוד השדרה, ופגיעות בצוואר של הנכה. פגיעות כמו " ב כ ט ר ב " ופגיעות קשות אחרות בידיים, רגליים, חוליות וכל הנובע מנכויות אלה, הוכרו כנכות מהשרות בצבא, וכך מקרים רבים של חיילים וחיילות שחלו במחלות אלה, הוכרו כנכים.

עו"ד צח-וכס ייצג אף לקוחות אשר הוכרו כנכים כתוצאה מיתר לחץ דם, או מאוטם בלב.

לקוחות אשר לקו בפוסט טראומה ((ptsd, יוצגו עו"ד יואב צח וכס גם כן. משך עשרות שנים, המשרתים במלחמות ישראל השונות, החל במלחמת השחרור, מלחמת סיני, מלחמת יום הכיפורים, ההתשה, מלחמת לבנון הראשונה, ומלחמת לבנון השנייה, כך גם כל המבצעים וההיתקלויות של אנשי מערכת הביטחון, דאג עו"ד יואב צח וכס, שהאנשים והנשים שהגיעו לטיפולו, יוכרו כנכי צהל, וכנכות צהל.

נכים מהשייטת, מהצלילות בקישון, נמנים על חוג הלקוחות של עורך דין יואב צח וכס, גם כן, והוכרו באמצעותו כנכי צהל.

הניסיון כה רב, וההתמצאות היא על סמך אלפי הלקוחות שזכו לטיפול של המשרד.

על סמך ניסיונו העשיר ורב השנים של עו"ד צח וכס, מקבל הלקוח לפני הטיפול בתביעה, הערכה, לאחר בדיקה יסודית של סיכויי התביעה. נושא התביעה נבדק על ידי מומחה רפואי מתאים, שעליו ועל ניסיונו מסתמך עו"ד יואב צח וכס. אם קיים סיכוי טוב להכרה, ממליץ עו"ד יואב צח וכס לפונים להתחיל בדרך הארוכה להיות מוכרים כנכי ונכות צה"ל.

התוצאות היפות וההצלחות ללקוחותיו, שנחשבים לנכי ונכות צה"ל, מהווים אלפי עדויות חיות.

8/6/2021.   המשרד של עו"ד יואב צח וכס עבר ב 15/1/2021 מרחוב העצמאות 54 בחיפה אל שד' הפלי"ם 7, בניין הפניקס בחיפה, ליד קריית הממשלה. המשרד בקריית ביאליק, ברחוב רחל 4, איננו פועל. בברכה,   עו"ד יואב צח וכס

עו"ד יואב צח מסייע לחיילות וחיילים שקיבלו שיבוץ בצה"ל, שאיננו תואם את יכולותיהם והישגיהם. קורה שמשבצים "לא לפי צורכי הצבא", כאשר מי שלמד 5 יחידות מחשב בהצטיינות מוצבת כטבחית, כשאין לה רקע בנושא והיכולות שלה הרבה מעבר לתפקיד של טבחית. קורה גם שמציבים כתצפיתנית מי שאיננה מסוגלת לשבת שעות מול מסך, אבל למדה והוכשרה באימוני ספורט להיות מדריכתירונים. אני פונה למערכת הצבאית  על מנת שיבדקו מחדש לאור התעודות של החיילת או החייל, ומנסים יחדיו לגרום לשינוי השיבוץ הלא מותאם. עו"ד יואב צח וכס

הציבור מוזמן לקרוא את המאמרים החדשים שנוספו לאתר. 

 

 

28/10/15

באתר זה קיימים 123 מאמרים שכתב עו"ד יואב צח וכס.המאמרים  מתחומים שבהם עוסק עורך דין יואב צח וכס. מתחומים רבים של חיי היום יום.

ניתן להעזר בהם כבסיס לטענות משפטיות. המאמרים נכתבו על סמך ניסיון של עורך דין יואב צח וכס בבתי משפט, בהסתמכות על מאמרים וספרות משפטית ענפה, כשכל האמור במאמר על סמך ייצוג שייצג לקוחות. 

עו"ד יואב צח וכס 

 

 


 

12/08/2015

מפורטל נכי צה"ל- התגמולים שמשולמים לפי אחוזי הנכות, לנכי צה"ל.

______________________________________________________________________________

12/08/2015

ראיון עם עו"ד יואב צח - הטיפול שהעניק אגף השיקום לחייל צה"ל ששתי רגליו נקטעו

  _________________________________________________________________________________

20/7/2014

ראיון עם עו"ד יואב צח - על גישור משפחתי


 

10/7/2014

ראיון רדיו עם עו"ד יואב צח - על העלמות של 14,000,000 ₪ ששייכים למשוחררי צהל בהתאם לחוק הפיקדון של חיילים משוחררים


 

 

 

20/02/14

נכה תובע את חברת החשמל - כתבה בוואלה


 

 27/01/09

עו"ד יואב צח וכס בבג"צ: "מישהו היה צריך למות כדי שמשהו יזוז"


שם:
טל:
מייל:

תוכן ההודעה

עורך דין ירושות | עורך דין עיזבון
קרית ביאליק: רחל 4, טל’ 04-8721480 | חיפה: העצמאות 54, טל’ 04-8622257 | פקס: 04-8622292
נייד יואב: 054-8127007 | מייל: joabzach@gmail.com

 

האמור באתר אינו מהווה יעוץ משפטי או תחליף ליעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין.

יואב צח וכס - עורך דין, נוטריון ומגשרC כל הזכויות שמורות

בניה - שמרת מחשבים - בנייה ניהול ותחזוקת אתרים